Zarabianie w internecie na grach komputerowych

By | Styczeń 7, 2009

Moja siostra wyjechała sześć lat temu do USA na okres wakacji do pracy. Jednak zamiast wrócić po wakacjach to została. Wszystko za sprawą pewnego Amerykanina, w którym zakochała się po uszy.

Jego największą pasją było zarabianie w internecie na grach komputerowych. Rok później wzięli ślub. Na szczęście odbył się on w Polsce, bo mamy zdecydowanie za dużą rodzinę, aby wszyscy mogli wyjechać. I wtedy to właśnie widziałam ją ostatni raz.  Ona potem rzuciła się w wir pracy i tak jak jego pochłonęło ją zarabianie w internecie na grach komputerowych, a ja nie mogłam uzyskać wizy i nasz kontakt był jedynie telefoniczny, albo mailowy. Widziałyśmy się tylko wysyłając sobie aktualne zdjęcia. Przez tych pięć lat bardzo dużo się zmieniło. Ona zaszła w ciążę i urodziła dwoje ślicznych dzieci, a ja tylko wzięłam rozwód ze swoją szkolną miłością i zabrałam się za rozkręcanie własnego interesu.

Teraz po pięciu latach przyjeżdża w końcu do nas w odwiedziny. Długo oczekiwałam na to spotkanie, a teraz bardzo się go obawiam. Kiedyś byłyśmy sobie takie bliskie i nawet razem grałyśmy w gry komputerowe z najlepszą grafiką (Gierman.pl), a teraz każda żyje swoim życiem. Do tego nie wiem, czy jej dzieci mnie polubią. Aby się z nimi zaprzyjaźnić zakupiłam kilka, moim zdaniem ładnych zabawek, oraz poprzypominałam sobie gry z mojego dzieciństwa, aczkolwiek nie wiem, czy one nie będą za małe, na te zabawy, które ja pamiętam. Wszystkie moje wątpliwości rozwieją się już za kilka dni.