Zarabianie w internecie na forum nastolatków

By | Wrzesień 14, 2009

Chcę rozkręcić kolejny portal zarobkowy. Jak to mam już w zwyczaju będzie to nowe forum i tym razem chcę się zająć problemami nastolatków. Oczywiście nie tylko problemami, ale także ich pasjami i tym co chcą robić i tym co ich naprawdę kręci w życiu. Sądzę, że zarabianie w internecie na forum nastolatków to realna sprawa.

Nie nastawiam się w tym wypadku na szybki zysk i na nie wiadomo jakie zarobki. Moje zarabianie w internecie polega na tym, że robię wiele serwisów i każdy cos tam zarabia. Wazne jest żeby zarabiały więcej niż kosztuje opłata za domenę oraz hosting i już jestem zadowolony z tego, że nie tracę tylko zarabiam pieniądze przez internet. Forum z poradami dla nastolatków (Larka.com.pl) ma to do siebie, że jest tam poruszanych bardzo dużo tematów medycznych, a jak wiadomo tam są dobrze płatne reklamy.

Oprócz tego zamierzam tam mieć takie tematy jak moda i modny styl życia więc producenci modnej odzieży także mogą chcieć tam mieć swoje banery. Będą tam nie tylko nastolatkowie, ale także ludzie po dwudziestym roku życia i oni także będą tworzyć społeczność nazywająca się forum nastolatków. Jednym z najważniejszych tematów na forum będzie dojrzewanie.

Dodaj komentarz