Twój pudelek czy plotki ?

By | Maj 9, 2008

Zastanawiasz się co sobie kupić żeby w domu było milej i przytulniej? Nie jesteś pewna czy chcesz kociaka czy aby po Twoim domu kręcił się taki fajny rasowy pudelek.

Ja nie wiem czy to plotki czy prawda, ale o jednym i o drugim krążą pewnie legendy lub jak kto woli mity. Kociaki niby są fajne, ale nie tak mądre jak psy. Nie da się za bardzo wyprowadzać je na smyczy tylko trzeba trzymać w domu i zmieniać im piach żeby się mogły załatwiać. Taka gwiazda, a w zasadzie nie wiadomo czy gwiazda, a po prostu ulubienica tabloidów jak Paris Hilton to chyba raczej woli gdy da się jej pogłaskać jakiś fajny portal pudelek z plotkami. Kociaki raczej jej nie kręcą.

Nie wiem jak Britney Spears, ale nic nie słychać czy ma kociaka. Za to nasze Polskie gwiazdy na słowo pudelek to dostają kota i od razu srożą swoje pazurki. Ja naprawdę nie wiem dlaczego. Może wy wiecie i zostanę jakoś o tym uświadomiony. Być może dlatego, że mają jakieś kompleksy i próbują udawać kogoś kim nie są, a takie portale z plotkami nie za bardzo służą budowaniu ich dobrego wizerunku.