Testy ciążowe u ginekologa za pieniądze

By | Czerwiec 5, 2009

Uwielbiam chodzić do ginekologa! „Ja też kocham te wizyty, moja dopiero za tydzień”, „Nie mogę się doczekać wizyty – jeszcze 16 godzin” To ewidentnie słowa kobiet w ciąży. Nic tak nie podnieca jak wizyta i testy ciążowe u ginekologa za ciężko zarobione pieniądze. Czekanie na nią to istna mordęga. Wyrywanie kartek z kalendarza. Męczenie męża, że może jednak zadzwonimy do pana doktora, przesuniemy wizytę i pójdziemy kilka dni wcześniej?

Takie wizyty to ogromne przeżycie i nie mam zamiaru chodzić tam tylko sama jedna. Bo na te wizyty chodzi się razem, a mężczyzna musi sprawiać wrażenie podenerwowanego. Najlepiej gryźć paznokcie albo głęboko wzdychać. Wtedy kobieta ma pewność, że w pełni przezywa on tę ciążę i oczekiwanie na dziecko. Zatem nawet testy ciążowe i samo badanie jest wielką przyjemnością – i to na samolocie i to usg. Badanie po którym przychodzi spełnienie, na które ciężarne kobiety tak czekają. Słowa – „Wszystko jest w porządku , Pani dzidziuś rozwija się prawidłowo”.

Kobieta po wyjściu z gabinetu rzuca się na męża i tyle ich widziano chyba, że wróć – istnieje opcja, że mąż widział badanie usg to konieczne są łzy w jego oczach bo wszystko, to nie miałoby sensu, – skończyło by się awanturą. Kontrolne wizyty i testy ciążowe u ginekologa to naprawdę fantastyczna sprawa zarówno dla męża jak i żony. Często takie naprawdę skuteczne testy ciążowe (http://www.rodzinko.pl/) zmieniają w jednej chwili całe nasze życie i większość osób przyprawiają o łzy szczęścia i wzruszenia. Oczywiście testy ciążowe można przeprowadzać w domu i każda kobieta może to zrobić w kilka minut, ale nie będzie takiej pewności jak po wizycie u ginekologa.

One thought on “Testy ciążowe u ginekologa za pieniądze

  1. Pingback: Testy ciążowe w promocji « Super konkursy i promocje internetowe

Dodaj komentarz