Super klub keno

By | Czerwiec 15, 2008

W całym dużym mieście jest wiele miejsc, gdzie można zjeść, napić się, potańczyć etc. Ale i tak uważam, że nic nie zastąpi trzech kolorów. To jest jedyne miejsce, do którego mogę chodzić, nawet gdy jestem potwornie zmęczona.

Uważam, że zasługuje na miano najlepszej knajpy w mieście. Trafiłam tam kiedyś przez przypadek i teraz jestem stałym bywalcem. To miejsce ma swój niepowtarzalny klimat i urok. Na ścianach wisi tam całą masa zdjęć przedstawiająca wiele ciekawych miejsc. Oprócz podstawowych funkcji pubu, miejsce to spełnia też inne funkcje. Jest to jedyna knajpa, w której są gry. I to nie tylko takie do zabawy, ale też takie, gdzie można coś wygrać. Raz w tygodniu można tam nawet pograć w pokera.

Oprócz tego, jest możliwość zagrania w gry totalizatora sportowego. Można wysłać kupony keno, multi-lotka, czy dużego lotka. A przy barze można dostać całą masę zdrapek. Nie wiem, czy w jakimś innym pubie można robić tyle fajnych rzeczy, jak tutaj. Właściwie, oni jako pierwsi w mieście wprowadzili wieczory z karaoke. Miejsce jest rewelacyjne i mogę je polecić każdemu.