Category Archives: Społeczeństwo

Sprzątanie mieszkania przy małych dzieciach

Narodziny dziecka to przede wszystkim powód do radości i dumy,  niemniej jednak dla większości rodziców w Polsce taka sytuacja jest także pod pewnymi względami niepokojąca. Chodzi w tym momencie o sprawy związane z utrzymaniem czystości oraz przede wszystkim o względy finansowe. Jak by bowiem nie patrzeć, do domowego budżetu zaczyna wpływać mniej pieniędzy.

Wymarzone wesele

Ślub jest jeden w życiu i każdy chciałby, aby był on jedyny w swoim rodzaju. Oczywiście owy jeden ślub w życiu dotyczy tradycyjnego modelu rodziny i o takim właśnie będę pisać. Wszystko rozpoczyna się od romantycznych zaręczyn. Nie muszą one być wysoko budżetowe, najważniejsza jest pasja, romantyczność, kwiaty oraz własna inwencja. Większość kobiet nie oczekuje… Read More »

Czas na randki

Zakłady bukmacherskie były moją pasją od małego. Jako nieletni, nie mogliśmy legalnie obstawiać, korzystaliśmy więc z pomocy starszych kolegów. Czasami robiliśmy też typy dla naszych tatusiów.

Fotografia ślubna

Fotografia ślubna jest działem fotografii zajmującej się fotografowaniem zdarzeń zaistniałych w trakcie uroczystości ślubnych. Sama fotografia jest rejestracją jakiegoś obrazu przy pomocy światła. Wraz z boomem ślubnym przypadającym na lata 2006 – 2009, w dziedzinie tej doszło do wielu przeobrażeń. Duża konkurencja na rynku wymusiła na fotografach ślubnych konieczność uelastycznienia ofert i dostosowania się do… Read More »