Serwis na muzykę

By | Listopad 29, 2009

Coraz łatwiej jest zwykłemu, szaremu człowiekowi poznać i zdobyć wiedzę oraz takżę pogłębiać swoje pasje takie jak na przykład muzyka. Odkąd pojawił się internet nawet na wsiach i w małych miasteczkach to każdy może sobie pobierać pliki jeśli tylko dowie się jaki adres ma jakiś popularny serwis na muzykę.

Dodatkowo jeszcze strasznie poszła naprzód technika i komputery są tak tanie, że stać na nie praktycznie każdego kto pracuje i zarabia jakieś tam pieniądze. Komputery mają ogromną pojemność dysku twardego i muzyka rockowa z internetu (Rockowisko.pl) może się na nich zbierać w nieskończoność. Wzrosłą także bardzo istotnie prędkość internetu i pobranie pliku z muzyką z dobrego serwisu muzycznego zajmuje teraz dosłownie kilka sekund, a całej płyty nie wiele dłużej. Nawet dzieciak daje sobie dzisiaj radę z pobieraniem muzyki z serwisów oferujących takie pliki i nie trzeba do tych spraw żadnych instrukcji bo to jest banalne i proste jak instrukcja cepa.

Teraz królują darmowe mp3 i taka włąśnie muzyka najczęściej znajduje się na laptopach naszych internautów. Ja nie lubie tej formy muzyki bo to jest dla mnie za słaba jakość i wolę iść do sklepu i kupić oryginalną płytę bo wtedy wiem, żę usłyszę tam wszystko to co autor muzyki chciał swoim słuchaczom przekazać. Muzyka w formie darmowe mp3 nie jest pełna i obcina wiele dźwięków, które często stanowią całość i doskonałość danego utworu.

Dodaj komentarz