Serwis internetowy na sklep z bielizną

By | Luty 11, 2009

Zakupy to to, co poprawia mi humor, a że ostatnio miałam wiele złych dni, to często w taki sposób walczyłam z chandrą. I udawało mi się to bardzo dobrze, szczególnie, że w centrach handlowych jest wiele wyprzedaży po Nowym Roku.

Znalazłam świetny sklep z fajną bielizną erotyczną (Erotiko.pl). Co prawda budżet w tym miesiącu ucierpi na tym znacznie no, ale cóż dobre samopoczucie najważniejsze. Korzystam z życia póki nie jestem żoną i matką. Bo gdy tak się stanie to moje potrzeby zejdą na drugi plan i z tego zdaję sobie sprawę, choć myślę, iż nie będę żałowała. W końcu kocham dzieci. Kupowałam to, co wydawało mi się potrzebne, a że bardzo mi się podobało to dodatkowy plus. Najważniejsza była bielizna, ponieważ mówiąc potocznie wydarłam się z niej. W sklepie z nią spędziłam z dobrą godzinę. Co chwilę donoszono mi jakąś rzecz, a ja tylko mierzyłam i dorzucałam do torby.

Zapłaciłam za wszystko i szczęśliwa wróciłam do mieszkania. Tyle tylko, że bardzo się zdziwiłam przy rozpakowaniu, gdzie wyciągnęłam nie figi, a męskie slipy i nie biustonosz, a podkoszulek. Nawet mnie to rozbawiło. Na szczęście wszystko udało się odkręcić. Okazało się, że klient kupujący równo ze mną pomylił torby, a że każde z nas zaglądnęło do środka dopiero w domu, to tylko nasza wina. Teraz sobie usiąde przed komputerkiem i poszukam jakiś serwis internetowy na sklep z bielizną damską.