Robert Kubica w darmowej telewizji

By | Czerwiec 11, 2008

W ostatnią niedzielę miałem nie lada dylemat. Miał się odbyć wyścig formuły 1 o gb Kanady. Wszystko fajnie i bardzo się z tego powodu cieszyłem, jednak pojawił się jeden poważny problem.

Mieszkam na wsi i niestety jeszcze nie dorobiłem się anteny satelitarnej, a tak się niefortunnie złożyło, że mój ulubieniec Robert Kubica miał być pokazany tylko na płatnym kanale satelitarnym. Ja mam w domu tylko zwykłe kanały i w ogóle jest u mnie tylko darmowa telewizja w jakości full HD. Do tej pory nie potrzebowałem żadnych płatnych kanałów bo wszystko było w telewizji darmowej, a tu taka niespodzianka.

Widzę, że trzeba się rozejrzeć coraz mocniej za alternatywną telewizją internetową bo ta jest zawsze darmowa. Mam już swoją ulubioną stronę na której jest telewizja internetowa i coraz częściej z niej korzystam. Czekam na dzień w którym będę tam mógł na żywo obejrzeć mojego idola Roberta Kubicę i wtedy całkiem przerzucę się już na takie oglądanie. Robert Kubica jest naprawdę świetnym kierowcom i zawsze będę go oglądał nawet jeśli będzie się ścigał na torach kartingowych.