Praca za granicą

By | Październik 12, 2008

Ostatnio dostałem bardzo dobrą wiadomość, że szykuje mi się świetna praca za granicą. Zawsze chciałem wyjechać z naszego kraju i rozpocząć nowe życie w jakimś bardziej umiarkowanym i ciepłym klimacie.

Polska jest po prostu dla mnie za zimna i nie chcę tutaj dłużej mieszkać. Najpierw planujemy z żoną zrobić takie rozeznanie i pojechac sobie na kilka tygodni na południe Włoch do Kalabrii. Takie jakby wczasy w listopadzie jak najdalej od naszego miasta żeby było jak najcieplej. Ogólnie lubię ciepło i nastawiam się, że nawet w listopadzie będzie tam przyjazna dla mnie temperatura i nie będzie padał deszcz. Koniecznie chcę to zrobić i od dawien dawna mam taką wewnętrzną potrzebę.

Nie chodzi nawet o to , żę jest tam lepsza praca dla polskich tancerek za granicą, ale głównie o te temperatury, które u nas nie są zachęcające do życia i pracy. Jeśli tam okaże się dla mnie za zimno to będę szukał innego jeszcze bardziej przyjaznego dla mnie klimatu do egzystencji i pracy. Ja lubię ciepło i po prostu taka jest moja natura więc szukam czegoś gdzie nie będzie mi nigdy zimno.