Gdzie można dostać pożyczki prywatne bez sprawdzania baz

By | Kwiecień 26, 2014

Lato w pełni, a większość z nas nie miała jeszcze okazji ku temu, bo pocieszyć się latem. I to nie dlatego, że wolnego brak, ale pieniędzy. Niestety zarobki jakie są każdy widzi. Nie każdego stać na to, żeby wyjechać na wymarzony urlop.

Co zrobić, by marzenie o wypoczynku na dzikich plażach ciepłych krajów mogło się ziścić. Otóż, nie ma co przekopywać ogródka w poszukiwaniu kufra pełnego skarbów. Trzeba zwrócić się z wnioskiem o pożyczkę na wczasy do banku, a jeśli to zawiedzie to znaleźć portal, który umożliwia pożyczki prywatne polecane na forum kredytowym. Czy nam jej udzieli? Można rzec, że raczej tak, ale pewności można. Banki są instytucjami, które kierują się nie tylko ściśle wytycznymi, ale i własnym uznaniem. Dlatego tez nie ma co od razu rezygnować z tej drogi, nawet jeśli dany bank nasze podanie odrzuci. o pożyczkę warto starać się w kilku placówkach, a wybrać tę, której oferta będzie dla nas najkorzystniejsza. Przed podpisaniem umowy nasze czynności są niewiążące.

banknotyNie należy tym samym przejmować się faktem, że bank będzie musiał nas zweryfikować, to długo trwa, ludzie stracą czas i pieniądze w razie gdybyśmy sami zrezygnowali z przygotowanej przez bank oferty pożyczki. To przecież bak jest dla nas, a nie my dla banku. Czasami naprawdę warto pomyśleć o sobie, a dopiero później o innych. W przeciwnym razie, jeśli sami nie będziemy starali się o to, by nam przyznano pożyczkę na wyjazd wakacyjny, to przecież nikt tego za nas nie zrobi. A jakby nie patrzeć najłatwiej jest pogodzić się z decyzją odmowną i odłożyć urlop na przyszły rok. Ale czy o to właśnie w tym wszystkim chodzi?!

Kolejną alternatywą na zdobycie finansów są pożyczki od prywatnych inwestorów. Tutaj wszelkie procedury są znacznie uproszczone i w znacznej większości przypadków polegają tylko na jednym – posiadaniu odpowiedniego zabezpieczenia. Jeśli pożyczkobiorca jest w stanie złożyć odpowiedni zastaw pod żądaną kwotę, od ręki dostaje to co chce. Niejednokrotnie są to tańsze pożyczki niż w bankach.

Dodaj komentarz