Poker internetowy i bonusy

By | Maj 22, 2008

Na bardzo ciekawy sposób reklamy portalu, na którym można się oddawać grą hazardowym, wpadł pewien młody student marketingu. Sprzedał ten pomysł jednemu z portali.

Jeśli wypali to będzie miał w nim pracę. Pomysł polegał na tym, aby na ulicach zagadywać do ludzi i zachęcać ich do odwiedzenia portalu i zagrania. Student zwołał do pomocy grono przyjaciół i razem wyruszyli na poszukiwania przyszłych graczy. Tym, co miało przekonać przyszłych klientów, do wybrania tego właśnie portalu były duże bonusy pokerowe. Chodzili po ulicach, centrach handlowych, salonach gier, wszędzie tam, gdzie mogli się natknąć na zwolenników internetowego pokera. Dodatkowo student  rozmieścił ogłoszenia na różnych stronach WWW.

W treści był oczywiście wychwalony portal do nauki gry w  pokera (Pokerman.pl), który reklamował, wypisane różne bonusy, bardzo atrakcyjne zresztą. Udało się. Student dostał pracę, ponieważ liczba osób wchodzących na portal wzrosła o 40%. Od tej pory student zajmuję się poszukiwaniem nowych klientów. I kto powiedział, że zarabianie w Internecie nie jest łatwe?