Pieniądze

By | Kwiecień 15, 2008

Ameryki nie odkryję, jeśli napiszę, że pieniądze szczęścia nie dają. Cóż, dopadły mnie ostatnio takie przemyślenia. Mam w końcu praktycznie wszystko co może potrzebować zwykły człowiek – duży dom przy jeziorze , dwa samochody , piękny sad , własnego konia. Nic mi nie brakuje.

Jednak ciągle pozostaje jakiś niedosyt. Jakaś siła mówiąca, że ciągle mam za mało pieniędzy – zupełnie bezpodstawnie. Nawet mój nowy pomysł – zakup małego, jednosilnikowego samolotu jest do spełnienia bez żadnych wysiłków typu kredyty. Zresztą to wszystko nie istotne, czy pożyczę w banku czy nie, bo już nie mogę się doczekać jak sam będę mógł pilotować mój samolot. Myślami już jestem w górze – zapominam o wszystkim – moim biznesie , pieniądzach , bankach, kredytach.

Cóż za wspaniałe uczucie móc latać ! Zanim jednak to nastąpi, to trochę muszę włożyć pracy w poszukiwanie mojego cacka. Przeglądam wszystkie zagraniczne, darmowe ogłoszenia w sieci internetowej z nadzieją, że znajdę coś oryginalnego. Chciałbym mieć prawdziwego Supermarine Spitfire, ale to chyba pozostanie w sferze marzeń – za droga zabawka. Być może to właśnie, podświadomie skłania mnie do ciągłego zarabiania pieniędzy – że jeszcze coś mógłbym mieć lepszego.

3 thoughts on “Pieniądze

  1. Pingback: Katalog stron www - Presell pages » Pieniądze

  2. Pingback: PieniÄ…dze | Level5 Prezentacje multimedialne!

  3. Pingback: Pieniądze | Ciekawostki-Filmiki,nowinki,informacje,gry,ciekawe artykuły,ciekawe informacje

Comments are closed.