Olimpijski serwis rapidshare

By | Marzec 27, 2009

Nie ma co ukrywać, że serwis rapidshare bije rekordy popularnośći i staje się pomału takim gigantem jak na przykład google. Ja już traktuję serwis rapidshare jako jeden z najważniejszych portali świata.

Jest to naprawdę olimpijski serwis rapidshare i wielki szacunek składam dla tych, którzy go wymyślili i wypromowali tak skutecznie. Teraz to już jest potworny biznes i machina, która nakręca się sama generując przy tym kolosalne zyski dla swoich właścicieli. Nie tylko twórcy i aktualni własciciele zarabiają pieniądze na serwsie rapidshare, ale także miliony osób z całego świata. Można to robić zbierając punkty, które oferują w zamian za pobieranie od nich plików. Punkty te można potem legalnie wymieniać na nowiutkie i nie ruszane konta rapidshare.

Takie konta to prawdziwy kąsek dla każdego internauty i można je od razu sprzedawać komuś kto tego poszukuje. Aukcje allegro aż się uginają od takich kont i miesięcznie sprzedaje się ich tam całe tysiące. Niektórzy zarabiają na tym naprawdę kupę forsy i pozakładali specjalne firmy, które zajmują się tylko i wyłącznie handlem kontami, które należą do olimpijskiego serwisu rapidshare. Do handlu takimi kontami wykorzystywane jest najczęściej popularne forum z niezależnymi recenzjami filmów (Wrzucanie.pl). Nie pozostaje nic innego jak samemu zoprganizowac taki biznes i zacząć porządnie zarabiac na sprzedaży dostępu do rapidshare.

Dodaj komentarz