Najlepsze polskie hostessy

By | Czerwiec 24, 2008

Mam liczne grono znajomych. Jeden z moich kolegów jest dziennikarzem, który kiedyś lansował hostessy. W sumie to tak średnio za nim przepadam, ale to nowy chłopak przyjaciółki żony, więc tolerować go trzeba.

Zapewne nie zagrzeje przy jej boku zbyt długo, bo do tej pory jeszcze żadnemu mężczyźnie się to nie udało. No cóż, a ja się wcale tym mężczyznom nie dziwię. Owy osobnik zawsze się przechwalał, że dziennikarstwo to jego pasja, a kiedyś miał najlepsze polskie modelki i hostessy. Kiedy wypiła jakąś większą ilość alkoholu, co na naszych przyjęciach wcale nie było trudne, przechwal się, w jakich to gazetach nie ukazywały się jego artykuły. Na jednej z imprez najwyraźniej się zapomniał i zaczął opowiadać o tym, gdzie on nie był dzięki swoim pisarskim umiejętnościom.

Mówił dużo o wycieczkach w egzotyczne miejsca o wakacjach. Chwalił się tez dość drogim sprzętem, który przewinął mu się przez ręce. Dodał również, że wszystko to miał całkowicie za darmo ponieważ umiał się ustawić i wiedział, co i jak dla kogo pisać. Po tych słowach jego wartość w oczach zgromadzonych spadła do zera. Wszyscy zrozumieli, że to typowy karierowicz od kryptoreklam. Nawet przyjaciółka mojej żony a bardzo krótkim czasie zakończyła z nim znajomość.