Graj w konkursy internetowe

By | Październik 30, 2008

Marzy mi się spokój. Ostatnio nie mam go za dużo i bardzo z tego powodu cierpię. Lubię swoją pracę i nie boję się żadnej roboty, ale to co się u mnie w ostatnim czasie wyprawia to przechodzi wszelkie pojęcie.

Robię chyba z dziesięć rzeczy naraz i wiecznie coś przez to zawalam. Nie wiem jak długo jeszcze tak wytrzymam bo jadę juz resztką sił. Chciałem wyjechać do Warszawy chociaż na kilka dni i odpocząć w jakimś hoteliku, ale już widzę, że z tych planów nici i będę musiał wrócić tego samego dnia. Nawet teraz jak jadę pociągiem do stolicy to pracuję na moim laptopie bo szkoda mi czasu. Mam tyle pracy i pomysłów, że nie da się tego przerobić. Teraz rozkręcam internetowe konkursy z gwarantowanymi nagrodami (Konkursy.duno.pl) sms i świata po za tym projektem nie widzę.

Napaliłem się na ten pomysł okrutnie i mam taką cichą nadzieję, że będzie to strzał w dziesiątkę, który w końcu pozwoli mi spłacić moje zaległości i przynajmniej na jakiś czas da mi odetchnąć spokojnie. Każdy pewnie ma takie myśli i chciałby dobrze zarabiać, ale się od większości różnię tym, że naprawdę dużo w tym kierunku robię i właśnie te konkursy sms moga mi w tym pomóc. Ja nie liczę na promocje i nagrody od kogoś tylko sam będę takie rzeczy organizował dla internautów.