Fajne opisy na gg

By | Kwiecień 15, 2008

Pada, pada i pada ciągle wredny deszcz. Czeka mnie jak zwykle nudna i szara sobota w domu przed komputerem z jakimś kiepskim opisem na gg. I jak na złość w telewizji nie leci nic ciekawego.

Oczywiście można się tego po naszej telewizji spodziewać. Starym telewizyjnym zwyczajem same powtórki i kompletne nudy. Po raz kolejny można obejrzeć zmagania Bonda. Siedziałam przed moim komputerem i z nudów czytam różne ciekawe opisy na internetowy komunikator gg (Gadu-opisy.pl). Normalnie aż mi głupio , że nie mam nic ciekawego do roboty i muszę czytać darmowe opisy na gadu gadu. Kiedyś jakoś tak miałam więcej fantazji i wyobraźni i potrafiłam zorganizować sobie czas bez komputera i bez jakiś durnych opisów na gg.

No cóż wszystko się kiedyś zmienia i ja chyba jednak też. Tylko wydaje mi się, że jednak chyba na gorsze niż na lepsze. No bo co ciekawego i wartościowego jest w czytaniu opisów na gg za darmo. Może to , że mamy jakąś taką świadomość własnej wyjątkowości i staramy się zwrócić na siebie uwagę innych osób? Nie wiem, ale wiem to, że mnie taka marna próba autopromocji kompletnie nie interesuje.

Dodaj komentarz