Dziewczyny

By | Wrzesień 16, 2008

Uwaga na dziewczyny i ich sztuczki. Nie to żebym był jakoś strasznie doświadczony przez los i dziewczyny, ale mogę stwierdzić , że coś na ich temat wiem.

Dziewczyny to takie stworzenia, które kręcą ciągłe gierki. Lubią sobie pomiatać facetami i owijać nas dookoła palca. Ja na szczęście nigdy sę żadnej nie dałem i to ja zawsze tak postępowałem z dziewczynami, ale nigdy nie wiadomo co mnie w życiu spotka więć musze przemyśleć co trzeba robić żeby uniknąć babskich gierek i łowów. Lubię piękne polskie dziewczyny pozujące nago (Dziewczyny.org.pl) i są one moją słabością. Jak widzę fajną laskę na ulicy to nigdy nie mogę się oprzeć i muszę obejrzec nawet jak idę ze swoją dziewczyną.

Ja nawet jak byłęm na kolonii w czwartek klasie szkoły podstawowej to już miałem dwie dziewczyny, a jedna to nawet mocno z mojego powodu płakała. Wtedy mnie to naprawde śmieszyło i wydawało się zabawne, ale teraz rozumiem, że byłem dla niej bardzo okrutny i moje zachowanie rzeczywiście mogło ją zaboleć. Dzisiaj nawet wolę dziewczyny od tego gdy leci fajna muzyka lub filmy.