Dobre implanty zębów w Warszawie

By | Czerwiec 23, 2008

Uważasz, że każda aktorka amerykańskiego kina zawdzięcza swój wspaniały uśmiech implantom zębowym? Istnieje ogólne przekonanie, iż wszyscy znani aktorzy i osoby publiczne inwestują w implanty stomatologiczne, by poprawić swą aparycję.

Jednakże nie ma to zbyt wiele wspólnego z prawdą, bowiem obecnie stomatologia daje możliwość uzyskania znakomitego uśmiechu dzięki różnym zabiegom, jak na przykład nowoczesne wybielanie zębów w technologii Brite Smile. W pewnych przypadkach odcień zębów nie potrzebuje korekcji, więc wybielanie zębów nie przyniesie zauważalnej poprawy wyglądu. Od czasu do czasu potrzebne jest wyprostowanie krzywo rosnących zębów, co nie stanowi już żadnego problemu, albowiem stały aparat na zęby radzi sobie też z wielkimi nieprawidłowościami zgryzu. Dodatkowo obecnie aparaty na zęby mogą zawierać szafirowe zamki, dzięki czemu nie są one aż tak rzucające się w oczy jak kiedyś. Oczywiście ich cena jest znacząco wyższa niż w wersji z metalowymi zamkami, mimo wszystko ludzie ceniący dyskrecję przypuszczalnie zdecydują się na aparat ortodontyczny z zamkami stworzonymi z kryształu.

Prawdopodobnie niedługo wybielanie zębów technologią Brite Smile zostanie jedną z lepiej rozpowszechnionych form wybielania zębów w naszym kraju. Aktualnie rzadko który gabinet dentystyczny posiada system Brite Smile. Jest to bowiem wybielanie zębów korzystające z super nowoczesnych i jednocześnie niewiarygodnie drogich przyrządów. Mimo wszystko efekt, który to wybielanie zębów daje jest wprost zachwycający. Rzecz jasna niektórzy ludzie zamiast w nieruchomy aparat na zęby oraz wybielanie zębów systemem Brite Smile preferują od razu zainwestować w implanty zębów, mimo że koszt pojedynczego dobrego implanta przewyższa cenę za jednokrotny zabieg rozjaśniania zębów Brite Smile sumarycznie z ceną za stały aparat na zęby z zamkami wytworzonymi z szafiru. Wymiana sporej części naturalnego uzębienia na implanty stomatologiczne to niebotyczny koszt, na który mogą sobie pozwolić tylko najlepiej sytuowani.