Dobre forum

By | Kwiecień 21, 2014

Planuję ze swoim wspólnikiem stworzyć nowe forum.  Chcemy, aby było poświęcone tematom związanym z zarabianiem pieniędzy w internecie. Z jednej strony sami zmierzamy w kierunku rozwijania własnego biznesu w internecie,  z drugiej strony chcemy powiększać swoją wiedzę na ten temat.

Od czasów, gdy internet rozpowszechnił się na dobre, wiadomo, że dużo ciekawej wiedzy można znaleźć na odpowiednim forum o zarabianiu dużych pieniędzy dyskusyjnym poświęconym konkretnym zagadnieniom. Przeglądając internet zauważyliśmy, że nie ma dobrego miejsca w internecie, w którym ludzie dyskutowali by właśnie o tym jak zarabiają w internecie. Aby samemu czerpać wiedzę i uczestniczyć w budowaniu społeczności tworzymy właśnie plany, pod takie forum.

Najważniejsze na początku są założenia tego przedsięwzięcia – do kogo będzie skierowana nasza witryna, tak aby prowadzone tam dyskusje miały dużą wartość merytoryczną i nie zniechęcały wartościowych użytkowników do zatrzymywania wiedzy tylko dla siebie. Takie forum o zarabianiu musi być bardzo konkretne, bo w końcu tu chodzi o pieniądze. Coraz większa grupa ludzi postanawia wykorzystywać internet do zarabiania. Nie mówimy tutaj o dorabianiu do pensji, tylko o podstawowym dochodzie. Chcielibyśmy dołączyć do grona tych, dla których nie jest obce zarabianie w internecie.

5 thoughts on “Dobre forum

  1. Pingback: Forum - Katalog stron www - Presell pages

  2. Pingback: Forum | Level5 Prezentacje multimedialne!

  3. Pingback: Forum | Porady Prawne - Twoje Prawo

  4. Pingback: Forum | Ciekawostki-Filmiki,nowinki,informacje,gry,ciekawe artykuły,ciekawe informacje

  5. Pingback: Dobre forum

Comments are closed.