Dobra muzyka mp3, polityka, pogoda

By | Kwiecień 23, 2008

W jaki sposób gazety zwiększają sobie liczbę czytelników? Oczywiście przez promocje. Czasopisma ścigają się w atrakcyjnościach ofert. Wiadomo, że im większy nakład, tym większy zysk, więc trzeba bardzo się starać, aby mieć, jak największą liczbę czytelników.

Taka jest polityka wielu firm. Gazety dodają różne gratisy. Większość tygodników i dwutygodników wydaje gazetę w trzech egzemplarzach: baz dodatków, z droższym dodatkiem i tańszym dodatkiem. Przeważnie do gazet dorzuca się filmy. Fajnie jest móc kupić za symboliczną sumę płytę z jakiś kinowym hitem, który lubimy oglądać. Nawet jeśli film od bardzo dawna leci w telewizji, to i tak w gazecie będzie tańszy niż w sklepie. Innym dodatkiem, który jest miło zastać w gazecie jest płyta z muzyką.

Muzyka z darmowymi plikami mp3, która jest na takich płytach to składanka, często z największymi przebojami sezonu lub dawnych lat. Unikatowe łączenia utworów gwarantują, że na każdej imprezie, niezależnie jaka jest pogoda można posłużyć się bardzo bogatą i zróżnicowaną kolekcją najlepszych utworów.

2 thoughts on “Dobra muzyka mp3, polityka, pogoda

  1. Pingback: Dobry biznes

  2. Pingback: bez ryzyka

Dodaj komentarz