Do czego służą hokery fryzjerskie?

przez | 17 listopada, 2013

Omawiając zagadnienia związane z kwestią wyposażania salonów fryzjerskich, zwraca się przede wszystkim uwagę na to, aby poszczególne elementy wyposażenia były dobrane w taki sposób, by zapewnić wygodę klientowi. Tymczasem należy też mieć koniecznie na uwadze to, aby i stylistom stworzyć odpowiednie warunki pracy.
Praca stylisty wielu osobom, które patrzą na to z boku wydaje się lekka, łatwa i przyjemna. Oczywiście, ktoś kto decyduje się na wykonywanie takiego właśnie zawodu jest tą profesją po prostu szczerze zainteresowany. Nierzadko jednak zmęczenie i spędzanie wielu godzin pod rząd na nogach dają porządnie we znaki – to zaś może się przełożyć na rezultaty pracy. Dlatego też z myślą o stylistach powstały tzw. hokery fryzjerskie – nie zajmujące dużo miejsca meble, a niezwykle pomocne w wielu sytuacjach.
Podobnie jak w przypadku innych elementów wyposażenia salonu fryzjerskiego, tak samo i hokery muszą spełniać pewne wymogi dotyczące jakości. Porządne, wysokiej klasy modele można znaleźć m. in. tutaj. Zajmując się klientem, stylista może w każdej chwili usiąść na takim mobilnym taborecie, regulując jego wysokość wedle własnych potrzeb. Sam przez to poczuje się lepiej, da odpocząć nogom, ale nie wpłynie to w żadnym wypadku na sprawność obsługi klienta. W rezultacie obie strony będą zadowolone. Ważne jest także to, aby pod względem stylistycznym hokery pasowały do aranżacji salonu – jest to bowiem aspekt, do którego ludzie odwiedzający tego rodzaju lokale przykładają ogromną wagę.

Dodaj komentarz