Darmowe ogłoszenia towarzyskie

By | Sierpień 12, 2008

Ależ miałam niezwykle emocjonujący weekend. Wszystko zaczęło się od tego, że w zeszły poniedziałek zalogowałyśmy się z dziewczynami na stronie romans.pl.

Tam są darmowe ogłoszenia towarzyskie dla fajnych facetów (Randki.blogan.pl). Stworzyłyśmy jedne profil, ale każda z naszej czwórki liczyła, że uda jej się z kimś umówić na weekend. Ja miałam takie szczęście, że mi pierwszej wpadł w oko pewien chłopak. Szybko odpowiedziałam na jego ogłoszenie towarzyskie. Pozostałe anonse pozostawiłam dziewczynom. Tego samego wieczoru już rozmawialiśmy z sobą na gadulcu. Rozmawiało nam się na tyle dobrze, że przez cały tydzień umawialiśmy się na wirtualne randki w Internecie. W piątek postanowiliśmy się spotkać na mieście. To miała być nasza pierwsza realna randka. Spotkanie okazało się tak fantastyczne, że zapomnieliśmy się wymienić numerami telefonów. Umówiliśmy się wstępnie na sobotni wieczór do kina, a tu cisza. On nie dzwoni, ale jak ma dzwonić skoro nie zna numeru.

Pomyślałam, że skoro wczoraj odprowadził mnie do domu to pewnie zdobędzie numer stacjonarny. Słysząc dzwonki telefonu zrywałam się pierwsza, ale to ciągle nie był on. Wszystko wyjaśniło się w poniedziałek. W sobotni wieczór on nie mógł zadzwonić do mnie, bo był z moją koleżanką w kinie. W stosunku do każdej z nas był bardzo szarmancki, więc w sumie dobrze wyszło, że umówił się akurat z nią, bo inaczej miałabym złudne nadzieje związane z jego osobą. Ale czego się tu spodziewać po facecie z Internetu.