Darmowe mp3 na forum

By | Czerwiec 10, 2008

Sobotni wolny dzień zawsze należy wykorzystać. Tym razem postanowiłam, że sobota upłynie tylko i wyłącznie na relaksujących i nie specjalnie męczących zajęciach. Czyli wyjścia do centrum handlowego odpadały.

Chociaż nie powiem, miałam ochotę iść i obejrzeć najnowszą kolekcję w Zarze. Dzięki temu, że pogoda była bardzo ładna, postanowiłam udać się do parku i poopalać nad rzeką. Do parku nie było daleko, a miejsce była naprawdę ładne. Cisza i spokój dookoła i wspaniałe porośnięte trawą wybrzeże. Po śniadaniu spakowałam najpotrzebniejsze rzeczy i udałam się do mojego docelowego miejsca. Tradycyjnie schowałam telefon pod głowę, nasmarowałam się olejkiem i położyłam.

Miałam zamiar leżeć tam najdłużej, jak się da. Na uszach miałam najnowsze pliki muzyczne darmowe mp3 ściągnięte z forum, więc nie przeszkadzały mi nawet dzieci, których tego dnia było dziwnie dużo. Ale, jak widać, ładna pogoda przyciąga nad wodę wszystkich. Miałam tylko nadzieję, że nie dostanę od nich jakąś piłką po głowie. Piłką nie dostałam, ale chłopcy ścigający się na rowerach nie zauważyli mnie. Moja muzyka zagłuszyła ich dzwonki z roweru. Jeden z chłopców nie wyhamował i wjechał ze mnie. Spotkanie nie należało do przyjemniejszych. Zamiast z opalenizną wróciłam z wielkim siniakiem.