Darmowe filmiki, tapety, dzwonki

By | Kwiecień 16, 2008

Rewolucja w telefonach. Kto teraz ma telefon i to taki który wyświetla filmy i filmiki? Każdy. Nawet 7latek, który jeszcze ma problemy z poprawnym mówieniem i dziadek, który jest prawie głuchy, jak pień i jego rozmowę słyszy każdy przechodzeń.

Cóż, robimy się co raz bardziej postępowi. Komórki i dzwonki wyznaczają nowe trendy. Dziesięć lat wstecz dzieciaki w szkołach wymieniały się kolorowymi kapslami z chipsów. Robili zawody które z nich rzuci dalej pod ściankę, albo licytowali się na większa moc bohaterów z kapsli. A dzisiaj? Dzieciaki wymieniają się kolorowymi tapetami ściągniętymi z Internetu. Tapety ze śliczną piosenkarką albo strongmanem lub filmiki z fajnymi dziewczynami. A potem się licytują, kto ma fajniejsza, kto ma taka, której jeszcze nikt nie ma. Wśród tych trochę starszych bardziej popularne są dzwonki.

Jadąc tramwajem piętnastominutową trasą mamy jak w banku pewne, że usłyszymy największe przeboje z list muzycznych, albo głos bohaterów z kreskówki. Nie mniej popularne są odgłosy natury, dźwięki z samochodów i oczywiście melodie z seriali. Jakie dzwonki roba furorę? Oczywiście te darmowe. Bo nie ma to, jak mieć najnowszy hit za bezcen.

Dodaj komentarz