Darmowa muzyka

By | Sierpień 8, 2008

Słyszeliście może jak można zdobyć darmową muzykę mp3? Zastanawiałem się nad tym ostatnio… Postanowiłem poszukać czegoś na stronach internetowych. Niestety bez rezultatu – przeszukiwałem przez wyszukiwarki internetowe, poprzez katalogi stron – niczego nie mogłem znaleźć.

Zdenerwowałem się tym. Czemu muzyka jest tak trudno dostępna? Postanowiłem prowadzić dalsze poszukiwania. Postanowiłem poszukać czegoś na forach internetowych – muszą być takie – poświęconych internetowym plikom multimedialnym.  Udało mi się znaleźć przydatne informacje – o darmowych wyszukiwarkach plików muzyki mp3. Okazało się że znalezienie tych plików nie jest takie trudne – tylko nie należy szukać na stronach internetowych – tam nic nie znajdziemy.

Dowiedziałem się że należy raczej korzystać z programów do obsługi połączeń P2P. I rzeczywiście to działa – zainstalowałe poleconego mi przez użytkowników eMula i zacząłem ściągać muzykę. Szło przepięknie. Pożądane przeze mnie pliki pięknie się ściągały – ja postanowiłem wyjść z domu – pochodzić trochę na świeżym powietrzu. No i zająć się moim hobby – poszedłem na spacer i zacząłem robić zdjęcia.