Ciekawe nagrody i promocje internetowe

przez | 17 czerwca, 2008

Dodatkowy dzień wolny to coś wspaniałego. Skoro dziekan zarządza godziny rektorskie to trzeba z tego skorzystać. Postanowiłyśmy razem z dziewczynami spędzić ten dzień za zakupach.

Oczywiście maraton po centrum handlowym zaplanowałyśmy już od 9 rano, ponieważ, prócz zakupów dla siebie, chciałyśmy kupić kilka prezentów bożonarodzeniowych. Żeby ułatwić sobie zadanie dzień wcześniej siedząc przy winie zrobiłyśmy spis osób, które zamierzamy obdarować prezentami i wstępne propozycje. Jednak liczba win które wypiłyśmy nas pokonała. A to wszystko dlatego, że kupując jedno wino, drugie było gratis za połowę ceny.

Następnego dnia jednak humory nam dopisywały i zaczęłyśmy zakupy jedynie z małym opóźnieniem. Wyszukiwałyśmy liczne promocje na prezenty, żeby nie zbankrutować całkowicie. Standardowo najwięcej wydałyśmy na siebie. Gdyby nie dopadło nas uczucie głodu pewnie nie zorientowałybyśmy się, że z rana zrobiło się popołudnie. Po posiłku w chińskiej restauracji skończyłyśmy nasze zakupy. Taszcząc pełne torby czułyśmy się tak, jakby to były nagrody wygrane w konkursach (Darmowekonkursy.pl) specjalne za włożony trud.