Banery animowane

By | Wrzesień 4, 2008

Znowu wędrujemy z kolesiem po obszrach twórczych. Całymi dniami rysujemy i tworzymy banery animowane na zlecenia. Nawet nas pasjonuje produkowanie reklam i takie autorskie animacje.

Robimy coraz lepsze animowane banery we wszystkich dostępnych rozmiarach. W zasadzie nie ma znaczenia rozmiar reklamowego banera bo jesteśmy w stanie stworzyć jakie ktoś tylko chce banery animowane (Lodynakiju.pl). Wszystko układa się nam coraz lepiej i mamy coraz więcej zamówień. Ostatnio nawet wyprodukowaliśmy film reklamowy dla jednego znanego czasopisma i zapłacili nam za to niezłą kasę.

Banery reklamowe z naszego studia robią coraz większą furrorę w polskim internecie. Nie mamy ostatnio na nic czasu bo całymi dniami robimy te animowane banery i idzie nam to coraz lepiej.

Nasz wielotematyczny katalog stron został stworzony z myślą o tych, którzy szukają ciekawych witryn w sieci oraz dla tych, którzy chcą swoją oryginalną stronę w łatwy, prosty sposób wypromować i zareklamować. Z pomocą katalogu szybko wypozycjonują swoją stronę, która będzie cieszyć się stale rosnącą ilością wejść. Wystarczy tylko zgłosić stronę wraz z jej unikalnym opisem i czekać na zatwierdzenie przez moderatora.